Hey,
My Name Is Nella

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In eu orci sed felis elementum vulputate consectetur ac leo. Duis tempor nisi sit amet urna accumsan, non iaculis justo aliquet. Maecenas sed dui arcu. Integer lobortis facilisis ultricies. Aenean eget erat vitae eros pellentesque tristique. Proin finibus in turpis aliquet posuere. Nam dictum porta lorem, quis rhoncus lectus iaculis eget. Aliquam et vulputate lacus. Nullam finibus sed magna id rhoncus.

Jmenuji se Nikola Fizková

Vystudovala jsem kosmetickou školu a dále jsem absolvovala kurzy v SURFACE professional make-up school- Beauty, Bridal, Photo make-up a Hair styling. Pracovala jsem v M.A.C Cosmetics, kde jsem načerpala mnoho zkušeností. Mimo jiné jsem měla i tu možnost líčit na Mercedes- Benz Prague Fashion Week.

Při své práci používám dekorativní kosmetiku M.A.C, Esteé Lauder, Smashbox, Anastasia Beverly Hills, Morphe a Ardell a vlasovou kosmetiku Schwarzkopf Professional.

Věnuji se kromě spolupráce s fotografy hlavně svatebnímu líčení a líčení na plesy/společenské akce. Také vám ráda poradím s výběrem kosmetiky a naučím vás, jak se líčit. Působím v Pardubicích a v Praze, po domluvě i v jiných lokalitách.